Tallinna lauluväljak sai uued pingid

Tallinna lauluväljakule paigaldati pealtvaatajatele uued pingid, mille tarbeks tsingiti ettevõttes Zincpot 17 tonni metallist pingijalgu.

 Esmakordselt laulupeol kasutatavaid pinke on kokku 2325, millele paigaldati 4650 metallist jalga.

Kuumtsinkimisettevõte Zincpot tegevjuht Peeter Poolake ütles, et ettevõttel on rõõm anda oma panus Eesti suure rahvapeo õnnestumisse. „Tänu kuumtsinkimisele on pinkide jalad ilmastikukindlad ning eluaegse garantiiga, mis lubab pinke kasutada aastaid,“ ütles Poolake.

Tegu on teisaldatavate pinkidega, mille metallosa valmistas Lääne-Virumaal Kihleveres asuv AS Forming ning pingid pani kokku ELKE Mööbel.

Zincpot pakub piirkonna metallitööstusettevõtetele terase korrosioonikaitse teenust kuumtsinkimise meetodil, olles täna valdkonna kõige moodsama ja keskkonnasõbralikuma sisseseadega kuumtsinkimistehas Põhja- ja Baltimaades.

Zincpoti tsinkimisvann on 7 meetrit pikk, 1,5 meetrit lai ja 2,8 meetrit sügav ning tsingitava detaili maksimaalne kaal 5,3 tonni.

Bureau Veritas on omistanud Zincpotile kvaliteedisertifikaadi ISO 9001:2008, keskkonnasertifikaadi ISO 14001:2004 ning töötervishoiu ja tööohutuse sertifikaadi OHSAS 18001:2007.

Zincpot on Eesti Kaubandus- Tööstuskoja ning Eesti Masinatööstuse Liidu liige.

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed