3. juuli 2009
Jaga lugu:

Kuressaare teetööde tegijad pääsesid trahvist

Kuressaare heakorraspetsialist Heino Vipp saatis kuu aja eest linnas torustike vahetamisega seotud ettevõtetele märgukirja, milles juhtis tähelepanu, et ka tööde teostamise ajal tuleb järgida heakorra eeskirju, tänavad peavad olema puhtad ja haljastus korras, kirjutab Oma Saar.

Olukord ei paranenud aga enne, kui Vipp koos abilinnapea Kalle Kooviga üleeile Vallimaa tänaval sündmuskohal käis ning teatas, et kui järgmiseks päevaks kord majas pole, järgneb sellele suur trahv.

Iseäranis hädas olidki just Vallimaa tänava elanikud, kes tänavat läbiva tiheda liikluse tõttu elasid pikalt justkui tolmupilves.

“Me ei saa enam elada, ei saa varsti õue ka minna,” kurtis veel üleeile üks Vallimaa tänava elanik ajalehele. Eilseks oli olukord parem, kuid rahul ei olnud inimesed siiski.

Eilseks oli tänavast paikamata veel Sepa tänava ristmiku ümbrus. Heino Vipp nentis eile, et olukord oli tänaval tunduvalt paranenud, teetööde ümbrust oli koristatud ning trahvi ta seekord ei tee. “Esmaspäevaks lubasid kogu asja ära lõpetada,” ütles heakorraspetsialist.

Tööde tellija Kuressaare Veevärgi esindaja Raivo Pedanik rääkis, et ehkki varem on välja öeldud, et tööd võiksid valmis olla juba juunis, on esinenud mitmesuguseid probleeme, millega tegeletakse.

Pedaniku sõnul on ehitustööde lepingute tähtaeg alles septembris, kuid ehitajad lootsid juba juuni alguseks, hiljemalt jaanipäevaks töödega ühele poole saada. Sellest ka tööde lõpetamise varasemad väljaöeldud kuupäevad.

Põhiliseks probleemiks on olnud asfaldi kvaliteet, mis osutus ettenähtust kehvemaks. Vahepeal seisid tööd kolm päeva sellepärast, et ehitajad ei saanud asfalti. “Loodame, et lõpetavad paari nädalaga ära, aga keegi ei saa garantiid anda,” ütles Pedanik.

Jaga lugu:
EHITUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad ehituse uudised igal nädalal enda postkasti.

Ehitusuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050eva@ehitusuudised.ee
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554sandra.malvik@aripaev.ee
Helen Paapsi
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785helen.paapsi@aripaev.ee