• 25.05.09, 15:05
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Arakas: mis on emotsiooni õiglane hind?

EfTEN Capitali juhtiv Viljar Arakas, kes varem juhtis Arco Vara tunnistas, et nii elu parimad kui ka halvimad investeeringud on tal seotud kinnisvaraga, ehkki viimaseid on olnud vähem.
"Kui investeering on halb, tuleb see ära müüa, kaotus vastu võtta ja eluga edasi minna. Iga kord ei võida - isegi Warren Buffet mitte," ütles ta ajakirjale Saldo.
Küsimusele, kas Eesti elamukinnisvara on üle-, ala- või õiglaselt hinnatud, vastas Arakas järgnevalt: Üks elukondliku kinnisvara hinnastamise rusikareegel on, et üks ruutmeeter peaks võrduma keskmise palgaga. Samas on väga erisugust kinnisvara ja väga erinevaid palgatasemeid. Kuna eluaseme soetamine on paraku ka emotsionaalne otsus, siis võiks retooriliselt küsida, mis on emotsiooni õiglane hind?
 

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.10.25, 14:04
Prysmian: jätkusuutlik tootmine on konkurentsieelis, mitte nišš
Jätkusuutlikkus ja rohelisus ei ole enam ammu nišiteema, vaid eeldus, et tootmis- ja ehitusettevõte saaks üldse rahvusvahelisel turul kaasa rääkida. See tähendab, et tootjal peab olema täielik ülevaade nii materjalide päritolust, tootmisprotsessist kui ka sellest, mis saab toodetest pärast nende elukaare lõppu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele