• 18.05.09, 17:24
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Täna algas Viljandi maantee remont

Tänasest kuni 10. augustini on taastusremondi tõttu tavaliiklusele suletud Viljandi maantee lõik Valdeku tänavast kuni linna piirini.
Rekonstrueeritava lõigu pikkus on 2,25 kilomeetrit ning taastustööd lähevad maksma 9,81 miljonit krooni. Ehitushanke võitis AS KPK Teedeehitus, projekti tegi K-Projekt.
Remondi käigus saab sõidutee täiesti uue asfaltkatte. Viljandi maantee ja Valdeku tänava ristmikule paigaldatakse foorid, samuti ehitatakse vahesaared ning valgustatakse ülekäigurajad.
 

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.01.26, 15:20
Uksed lahti! Haapsalu Uksetehas avas Tartus esindussalongi
Haapsalu Uksetehas avas novembris Tartus aadressil Lõõtsa 5 uue esindussalongi, et olla Lõuna-Eesti klientidele lähemal. Tegemist on ettevõtte teise salongiga ning tegu on tehase arenguloos olulise sammuga– 2026. aastal tähistab Haapsalu Uksetehas juba oma 35. tegevusaastat.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele