Vennad-Dahl hakkab Siemensi ventilatsioonilahendusi müüma

AS Vennad-Dahl ja AS Siemens allkirjastasid koostöölepingu Siemens ventilatsiooni- ja hooneautomaatikalahenduste pakkumiseks läbi Vennad-Dahl müügivõrgu.

Vennad-Dahl liitus ühtlasi Siemens Solution Partner programmiga.

„Sõlmitud koostööleping on Siemens’i jaoks strateegiliselt oluline, sest meie ventilatsiooni- ja hooneautomaatikalahendused on nüüd professionaalsel turul tunduvalt paremini kättesaadavad. Omalt poolt lubame, et Vennad-Dahl müügipersonalil on alati olemas ligipääs meie oskusteabele, abimaterjalidele ja koolitustele,” lausus Aivar Kukk, Siemens ehitusautomaatika müügijuht.

AS Vennad-Dahl tegevjuht Eiki Kadajane on veendunud, et tugeva partneri lisandumine võimaldab ettevõttel pakkuda veel paremaid ja mitmekülgsemaid ventilatsioonilahendusi. „Meie eesmärgiks on alati pakkuda kvaliteetseid ja töökindlaid terviklahendusi. Selleks vajame tugevaid partnereid ning Siemens’i näol on meil üks maailmanimega tarnija juures.

Ettevõttesiseselt pean aga eriti oluliseks müügitoe pakkumist ja tootekoolituste regulaarset läbiviimist, mis on meile tänu Siemens Solution Partner programmile lihtsalt kättesaadavad,” sõnas Eiki Kadajane.

 

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed