Zincpot pakub Baltikumis ainulaadset teenust

Paldiskis tegutsev kuumtsinkimistehas Zincpot tõi turule uue teenuse Zincplus. Balti riikides ainsana pakutakse nüüd teraskonstruktsioonide kuumtsinkimist koos passiveerimisega.

„Passiveerimine on tsingitud pinna järeltöötlusprotsess, mis annab terast kaitsvale tsingikihile omakorda oksüdeerumiskaitse ning ka dekoratiivse välimuse. Passiveeritud tsingipind säilitab oma esialgse läikiva kaubandusliku välimuse aastate jooksul ning seda saab ilma keeruka lisatöötlemiseta soovi korral värvida,“ ütles Paldiski Tsingipaja ehk Zincpoti tegevjuht Peeter Poolake.

Selle aasta teisel poolel plaanib Zincpot käivitada Eestis ainulaadse pisidetailide kvaliteetset kõrgetemperatuurilist kuumtsinkimist võimaldava tehnoloogia, millega saab ka keermestatud pinnad katta tsingiga, ilma et keermed vajaksid järeltöötlust.

„Tellimuste nimel tuleb teha atraktiivseid pakkumisi. Praegusel turul tuleb lisaks kvaliteetsetele teenustele pakkuda turu parimat hinda, mida me ka suudame,“ laubas Poolake.

Zincpoti tsinkimisvann on 7 meetrit pikk, 1,5 meetrit lai ja 2,8 meetrit sügav ning tsingitava detaili maksimaalne kaal 5,3 tonni.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed