• 18.03.09, 12:22
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Vanags: kriis ehituses möödub 2-3 aastaga

"Kuid iseenesest ta ära ei lähe, vaja on kõvasti tööd teha ja riik peab ehitussektorit soodustama ja „soojendama“," vastas Sakret OÜ juht Andris Vanags täna ehitusuudised.net lugejate küsimustele.
Ilma riigi aktiivse abita ei ela paljud kohalikud firmad tema sõnul kriisi üle, ennekõike seetõttu, et nad ei jõudnud viie investeerimisaasta jooksul teenida laenu tagasimaksmiseks vajalikku raha. "Kuid riigi puhtalt rahaline abi sektorit ei päästa – vaja on riigitellimusi, sest muidu ei teki toodangunõudlust," lisas Vanags. "Sakret käib regulaarselt kohtamas ministrite ning kõrgete ametnikega Eestis ja Lätis, kohtusime hiljuti Läti uue peaministriga ning ka Eesti peaministriga. Usume, et riik vajab adekvaatset informatsiooni turul toimuvast."
 

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.07.25, 10:46
Kuidas muudab uus isolatsiooniplaat fassaadi paigaldamise kiiremaks ja säästlikumaks?"
PAROC® toob ehitusturule uue toote – PAROC Linio 10cc. Tegemist on kaasaegse kivivilla soojusisolatsiooniplaadiga fassaadide jaoks (ETICS), mille mõlemad pooled on juba tehases kruntvärviga kaetud. See lahendus aitab ehitusplatsil tööd tõhusamalt korraldada, säästes paigaldusaega ja vähendades liimikulu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele