• 06.03.09, 09:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kapo valvas pilk jälgib Pärnu spordihalli ehitust

Kaitsepolitseiamet tunneb huvi Pärnu uue spordihalli ehitamise vastu, uurimisorganid ei avalikusta, kas sellel võib olla mingi seos taastusravikeskuse Estonia juhataja Vello Järvesalu tegevuse uurimisega, kirjutas Pärnu Postimees.
“Vaatamata raskele ajale, vaatamata sellele, et kapo kõik spordihalliga seotud dokumendid välja nõudis, pole mul kahtlust, et me halli lubatud ajaks valmis ehitame,” ütles Viisitamm eile spordihalli nurgakivi panemise tseremoonial.
Pärnu linnavalitsus on sattunud uurimisorganite tähelepanu alla kolme kriminaalasja raames.
Kapo huvi spordihalli vastu võib olla seotud kriminaalpolitsei uuritava Järvesalu kriminaalasjaga. Estonia terme ehitas AS Oma Ehitaja, kelle remonditud on Pärnu linnavalitsuse büroohoone ja kes nüüd spordihalli ehitab.

Artikkel jätkub pärast reklaami

 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.09.25, 16:14
Kaabli kvaliteet ei ole silmaga nähtav, aga tagajärjed võivad olla valusad
Saaremaa ettevõte OÜ Feizerton, mille kaubamärk Feirol on Eestis juba tuttav nii professionaalidele kui ka tavakasutajatele, on tegelenud enam kui 20 aastat kaablitoodete ja elektritarvikute arenduse, tootmise ja müügiga. Ettevõtte juhi Jüri Lemberi sõnul on neil turul omas nišis tugev positsioon, kuid samas on soov üha enam jõuda otse nii ehitusobjektidele kui ka lõpptarbijateni.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele