6. veebruar 2009
Jaga lugu:

Valmis Kaitseliidu Tartu Maleva õppe- ja tagalakeskuse rekonstrueerimise projekt

Veebruari alguses viis Sirkel & Mall lõpule Kaitseliidu Tartu Maleva õppe- ja tagalakeskuse rekonstrueerimise projekti koostamise.

Projekti eesmärk on endise autobaasi hoonestuse ümberkujundamine Kaitseliidu Tartu Maleva õppe- ja tagalakeskuseks. Valminud projekt on aluseks olemasoleva hoonestuse renoveerimis- ja rekonstrueerimistöödeks. Tulemuseks on Kaitseliidu vajadustele vastav multifunktsionaalne kompleks, kus on tagatud kaasaegsed auditoorse väljaõppe võimalused (sh majutusvõimalus), varustuse hoiustamise ja hooldamise tingimused ning tehnika hoolduse- ja remondivõimalused. Samuti on planeeritud kompleksi alalised töökohad nimetatud funktsioonide tagamiseks.

Hoonete kompleksi arhitekt Erkki Tikk sõnas, et projekteerimisülesande lahendamisele aitas oluliselt kaasa põhjalik suhtumine ja asjaajamine Tellija poolt nii lähteülesandes kui projekteerimise käigus. Ta lisas veel, et projekti nägemuse täitumisel saab Tartu linn juurde hea logistilise paigutusega kaitse- ja päästesõlme, mis suurendab märgatavalt Tartu ning ümberkaudse elanikkonna turvatunnet.

Kaitseliidu kinnisvarajaoskonna juhataja Toomas Kuningas rõhutas, et loodav tehnika remondivõimekus on olulise tähtsusega lisaks Kaitseliidu Tartu Malevale ka Kaitseliidu Valgamaa, Sakala, Jõgeva, Põlva ja Võrumaa malevatele.

 

Jaga lugu:
EHITUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad ehituse uudised igal nädalal enda postkasti.

Ehitusuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050eva@ehitusuudised.ee
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554sandra.malvik@aripaev.ee
Helen Paapsi
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785helen.paapsi@aripaev.ee