• 08.12.08, 12:08
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Omanike keskliit: Eesti Gaas kiusab

Eesti omanike keskliidu koduomaniku infopäeval kuulutati lõppeva aasta koduomaniku sõbraks Maksumaksjate Liit, ent koduomaniku kiusajaks sai Eesti Gaas.
Koduomaniku kiusaja nimetuse sai Eesti Gaas. Gaasihiid esitas hiljuti uue 20% hinnatõusu taotluse kodutarbijatele olukorras, kus nafta hind on võrreldes tipuga langenud juba pea kolm korda.
Omanike keskliidu hinnangul on Eesti Gaasi tegevus absurdne – kui nafta hind tõuseb, siis tõuseb ka gaasi hind, kui nafta hind langeb, siis gaasi hinda tahetakse ikka tõsta.
Maksumaksjate Liit on olnud koduomanike vankumatu liitlane kodu maamaksust vabastamise võitluses, teatas omanike keskliit.

Artikkel jätkub pärast reklaami

 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.09.25, 16:14
Kaabli kvaliteet ei ole silmaga nähtav, aga tagajärjed võivad olla valusad
Saaremaa ettevõte OÜ Feizerton, mille kaubamärk Feirol on Eestis juba tuttav nii professionaalidele kui ka tavakasutajatele, on tegelenud enam kui 20 aastat kaablitoodete ja elektritarvikute arenduse, tootmise ja müügiga. Ettevõtte juhi Jüri Lemberi sõnul on neil turul omas nišis tugev positsioon, kuid samas on soov üha enam jõuda otse nii ehitusobjektidele kui ka lõpptarbijateni.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele