• 27.09.08, 14:49
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Sifi firma kinnistu läks kordusenampakkumisele

Kohtutäitur Mati Kadak pani suurärimees Endel Sifi firma Primos Energy kinnistu 5,6 miljoni kroonise alghinnaga kordusenampakkumisele.
Suvel oli selle 6,46 hektarilise Paldiski kinnistu alghinnaks 7 miljonit krooni, kuid äpardunud kinnisvaraprojekti müük kukkus läbi.
Riomäe II kinnistu uus enampakkumine on välja kuulutatud 20. oktoobriks. Kinnistul lasub 6,46 miljoni kroonine hüpoteek Ago Kokseri kasuks. Enampakkumine toimub hüpoteegi katteks, seisab Ametlikes Teadaannetes.
Augustis ütles Endel Siff aripaev.ee-le, et maa on müügis projekti ebaõnnestumise tõttu. "Projektijuht ei saanud hakkama," märkis ettevõtja, jättes täpsustamata projektijuhe nime."Maatükk piirneb tuulepargiga, mille tulevik on ebamäärane," lisas Siff toona.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.04.26, 13:51
Ehitussektori keerukus kasvatab nõudlust uute teadmistega spetsialistide järele
Uued teadmised saad TalTechi magistriõppest
Ehitussektor on viimastel aastatel läbi teinud kiire arengu, kus projektide tehniline keerukus ja ootused lõpptulemusele on märgatavalt kasvanud. Energiatõhusus, hoonete elukaarepõhine planeerimine ja kaasaegsed digilahendused on muutunud baasnõueteks, mis tähendab, et turul on terav vajadus spetsialistide järele, kes suudavad siduda insenertehnilised teadmised majandusliku loogikaga.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele