Suurärimees Urmas Sõõrumaa müüs oma ligi
100 miljonit Eesti krooni maksnud Hispaania villa maha ning soetas selle asemel
tagasihoidlikuma apartemendi.
Kroonikale põhjendas mees seda aja puudumisega, mistõttu jõudis ta päikeserannikul Marbellas asuvasse villasse vaid kaks korda aastas.
Viimne Eesti Ekspress kirjutas, et Sõõrumaa sõnul lahkuks ta hea meelega Eestist, sest siinses elus on liiga palju kadedust. „Pool aastat viibingi juba Eestist eemal. Rohkem Ukrainas, Lätis, Leedus, Venemaal ja Kesk-Euroopas.“
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Ehitus- ja geotehnilistes projektides seisavad insenerid sageli silmitsi pinnastega, mis ei vasta eeldatud kandvuse ja stabiilsuse nõuetele. Üheks tõhusaks ja maailmas väga laialdaselt kasutatavaks pinnaseparandusmeetodiks on killustiksammaste rajamine. See tehnoloogia võimaldab oluliselt parandada pinnase mehaanilisi omadusi ulatuslike väljakaevamisteta või kiirendada konstruktsioonide alla jääva pinnaste tihenemist.