• 13.06.08, 18:05
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

LVM Kinnisvara: ei nõustu Grand Kinnisvara arvamusega Pärnu kohta

Pärnu ja Saaremaa kinnisvaraturule spetsialiseerunud LVM Kinnisvara juhatuse liige Ingmar Saksing ütles aripaev.ee-le, et ei ole nõus Grand Kinnisvara tegevjuhi Marek Kerna seisukohaga, mis puudutab Pärnu kinnisvaraturgu.
Tema sõnul on Pärnus toimunud sel aastal keskmiselt 200 tehingut kuus, kogupakkumiste arv on samal ajal olnud stabiilselt 3000ja 3500 vahel. Parimates piirkondades on sel aastal tehingute ruutmeetrihinnad jäänud 40 000ja 50 000 krooni vahele.
"Usun, et konkreetse piirkonna turusituatsiooni kommenteerimiseks peaks arvamuse avaldaja esitama ka konkreetsed faktid. Näiteks, kui mitu tehingut on piirkonnas tehtud, kui mitu objekti on firma konkreetses piirkonnas müünud, kui mitut objekti müügiks pakutakse jne," kommenteeris Saksing.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.03.26, 14:10
Korralik rekonstrueerimine hoiab majad töökorras veel aastakümneid
Teadlikkuse tõus energiatõhususe osas on viimase 20–30 aasta jooksul teinud läbi märkimisväärse arengu. Kui sajandivahetuse eel piirduti sageli üksikute töödega, näiteks akende vahetamisega, siis tänapäeval lähenetakse hoonete uuendamisele terviklikult – alates välispiirete soojustamisest kuni nutikate tehnosüsteemideni. Termopilt OÜ juhi Toomas Rähmoneni sõnul on aastatega kogunenud palju väärtuslikku kogemust, mis aitab rekonstrueerimist teha järjest läbimõeldumalt ja tõhusamalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele