NCC Ehitus paneb kolmapäeval nurgakivi selle aasta suurimale elamuarendusprojektile – 48 kortermajaga Pärnaõue elurajoonile Haaberstis.
Ligi miljardikroonise investeeringu tulemusena valmib Pärnaõues 48 uut maja, milles on770 korterit. Tegemist on esimese nii mahuka elamuehitusprojektiga, kus lüüakse kopp maasse pärast Eesti kinnisvaraturu stabiliseerumist.
Eelmisel nädalal teatas YIT Ehitus, et alustab uute majade ehitamisega Tallinnas Kadaka teel ning Keilas Põhja tänaval.2008. aasta sügis-talveks peaks valmima kokku 175 uut korterit.
NCC Ehitus AS on Skandinaavia ehituskontserni kuuluv ettevõte. 2007. aasta konsolideeritud ja auditeeritud majandustulemuste kohaselt suurenes ettevõtte käive 59,7 protsenti, ulatudes aasta lõpuks 696,2 miljoni kroonini. Firma teenis kasumit 117,5 miljonit krooni, mida on 76,8 protsenti rohkem kui 2006. aastal. NCC Ehitus andis 2007. aasta lõpuks tööd 63 inimesele.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 06.08.26, 14:29
Ridaelamu elanik eeldab korteriga võrreldes suuremat privaatsust
Uuesalu on noor, arenev ja looduskeskne küla Tallinna lähedal Rae vallas Tartu ja Viljandi maantee vahelisel alal, kuhu on kodu leidnud enam kui 300 leibkonda. Suure osa sealsetest majadest ehitas Tartal Grupp ja ettevõtte kinnisvara projektijuht Ard Ernits rääkis pisut ka elamute ehitusprotsessist Põdra tee ridaelamute näitel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele