Antoniak: raskel ajal on mitmekesi koos parem

Artig KV OÜ senine ainuomanik, nüüdne
enamusosanik Marek Antoniak ütles, et otsustas osa ettevõttest müüa, kuna
partneritega on võimalik rasked ajad paremini üle elada.

„Müüsin, kuna raskel ajal on mitmekesi koos parem, koos peame praegustele tormituultele paremini vastu,“ ütles Antoniak.

Tema sõnul kestsid müügiläbirääkimised möödunud aasta lõpust. Ühisele keelele aga jõuti suhteliselt lihtsalt, kuna ettevõtetel on kinnisvarasektorist ühine nägemus. Lisaks Eesti partneritele Toompeamaja ASile ja Integer Invest OÜ-le peab Antoniak väga oluliseks ka brittide firma Satnam Europe OÜ kaasamist, kuna viimane on just finantiliselt väga tugev partner.

Tehingu hinda Antoniak avalikustada ei soovinud. Samuti jättis ta märkimata, kui suure osa ettevõttest maha müüs. „Minu käes on nii suur osa, et ilma minuta otsuseid teha ei saa. See, kui palju mulle täpselt alles jäi, ei ole oluline. Oluline on, et firma jätkab sama tegevusega, selle eesotsas on samad inimesed,“ märkis ta.

Edasistest plaanidest rääkides ütles Antoniak, et praegu on ettevõttel pooleli umbes 10 000 m2 arendus, ootel on 40 000 m2 jagu.

„Millal uute projektidega peale hakkama sõltub turust. Eks me vaikselt ikka kavatseme üht-teist ette võtta. Ei saa oodata, kuni kõik müüdud, et jätkata. Vast sügisel asume arendama Taludevahe kinnistuid,“ rääkis Antoniak.

Artig KV-l on Tallinna külje all Tabasalu külje all Hansu rajoonis 3 Taludevahe aadressiga kinnistut, millele ettevõtte juhi plaanide kohaselt peaks kerkima kolm korterelamut: üks 46 korteri ja kaks umbes 20 korteriga.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed