• 02.04.08, 15:23
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Svedbergsi hooned ostis Väino Kaldoja

1Partner Kinnisvara lõpetas Svedbergs Estonia ASilekuulunud büroo- ja tootmiskompleksi müügi Tänassilma tehnopargis. Hoonetekompleksi ostis Silberauto gruppi kuuluv Väino Kaldoja ettevõte AS Hõbevara.
Eestis tootmise lõpetanud Rootsi sanitaartehnika ja vannitoasisustuse tootjale Svedbergs kuulus Tänassilma tehnopargis kaks kinnistut kogupinnaga üle 10000 ruutmeetri. 1Partner alustas kinnistute müügiga 2007. aasta oktoobris ning toona oli objekti maksumuseks 85 miljonit krooni. Lõplikku tehingu hinda kokkuleppel ei avaldata, teatas 1Partner.
„Usun, et osapooled on tehingu tingimustega rahul,“ kommenteeris 1Partner Kinnisvara tegevdirektor Martin Vahter, kelle sõnul prognoositi sügisel ca 6-kuulist müügiperioodi. „Püsisime täpselt ajagraafikus, sest korraliku ärikinnisvara turg on elamuturust täna isegi stabiilsem,“ lisas Vahter.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 06.05.25, 12:16
Praktiline ülevaade: kuidas valida õige looduskivi teedele ja terrasside
Erinevatest looduskividest on teede, platside ja terrasside sillutamiseks murtud ja lõigatud kive ning plaate juba aastatuhandeid. Ka tänapäeval on see kõige keskkonnasõbralikum, vastupidavaim ja kaunim lahendus koduaias ja linnaruumis.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele