Õisu mõis võib endale detsembris uue
omaniku saada. Müügis on neli kinnistut alghinnaga 7 miljonit krooni.
Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool müüb enampakkumise teel tühjaks jäänud mõisa hooneid. Kokku läheb müüki neli kinnistut alghinnaga 7 miljonit krooni. Enampakkumine toimub 7 detsembril kell 11.00 Õisu mõisa peahoones, Hallaste vallas, Viljandimaal.
Teenindus- ja Maamajanduskooli juht Arnold Pastaki sõnul on objekti vastu juba huvi tuntud ning mees loodab, et mõis saab peagi uue omaniku.
Seotud lood
Ehituses ei ole pausid haruldased. Nendega hakkama saamine ja neist välja tulemine aga küll. VMT Betooni 35-aastane teekond pole olnud sirge kasvulugu, vaid pigem näide sellest, kuidas õigel ajal tehtud otsused on aidanud püsima jääda ning kõige kiuste on edasi mindud ka siis, kui hoog on hetkeks raugenud.