Sampo aitab Järvingul korterioptsioone müüa

Kinnisvarafirma Süda Maja sõlmis Sampo
Pangaga kokkuleppe, millega pank finantseerib klientide korterioptsioonide
sissemakse ning pakub laenu korteri väljaostmiseks.

Süda Maja suuromanik on ärimees Andres Järving.

"Uut kodu soovivad kliendid pole kinnisvaraturult kuhugi kadunud, küll aga vajatakse paindlikke tooteid, mis vastaks turu hetkeseisule. Sampo Pank on korterioptsioonile kiiresti reageerinud ning pakub eluasemelaenu klientidele korterioptsioonide finantseerimiseks," kommenteeris ASi Süda Maja juhataja Veiko Murruste.

"Finantseerime korterioptsiooni sissemakse ning pakume laenu korteri väljaostmiseks," selgitas Sampo Panga eraisikute finantseerimise osakonna juhataja Aire Mäe. Ta lisas, et optsioonilepingu sissemakse on 10% ning seda võib soovi korral asendada tagatise või käendusega.

"Pakkumise raamessaab korteri välja osta enda jaoks parimal ajal 3aastase lepinguperioodi jooksul ning tal on piisavalt aega, et korraldada ostu finantseerimine. Kogu lepinguperioodi jooksul kehtib korterile ehitusgarantii ning juhul, kui klient ei soovi korterit välja osta, võib ta optsiooni vabalt võõrandada," rääkis Murruste.

Optsiooniperiood on 3 aastat ning intress 3% aastas. Tänaseks on esimene optsioonileping sõlmitud ning mitu korterit broneeritud. Praegu pakub Süda Maja korterioptsiooni Jõepargi elamu korteritele.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed