• 16.07.07, 10:27
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eksperdid: Steri toob Alliku majadele hinnalanguse

Kuigi AS Steri väidab, et kiiritustehase tegevus ei mõjuta ümberkaudsete kruntide turuväärtust, kinnitavad kinnisvaraspetsialistid vastupidist, kirjutas Päevaleht Online.
"Kui eluhooned paiknevad tehase mõjusfääris, siis on mõju elamute turuväärtusele kindlasti negatiivne," hindas ERI Kinnisvara hindamisosakonna juht Andres Teder.
"Miks peaks ostja valima elamu, mille naabruses on võimalikud probleemid, kui turult on võimalik osta probleemideta elamu?" küsis Teder, lisades, et ostjad võivad jätta Alliku külas endale kinnisvara soetamata ka puhtalt emotsionaalsetel põhjustel.
AS-i Steri tehase keskkonnamõju hindamise analüüsis märgitakse, et tootmistegevus ei mõjuta ümberkaudse kinnisvara turuväärtust.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.01.26, 15:20
Uksed lahti! Haapsalu Uksetehas avas Tartus esindussalongi
Haapsalu Uksetehas avas novembris Tartus aadressil Lõõtsa 5 uue esindussalongi, et olla Lõuna-Eesti klientidele lähemal. Tegemist on ettevõtte teise salongiga ning tegu on tehase arenguloos olulise sammuga– 2026. aastal tähistab Haapsalu Uksetehas juba oma 35. tegevusaastat.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele