Arco Vara ja East Capitali fond ostis ärikeskuse Leedus

Arco Vara ja East Capitali ühine
kinnisvarafond AVEC Baltic Property Fund on suurendanud oma portfelli 12
objektini, soetades ärikeskuse Leedu rannikul Klaipedas.

Laracija ärikeskus on 8800 ruutmeetri suurune BAA-klassi kuuluv ärihoone, kus on kokku 57 rentnikku. Hoone asub heas asukohas linna ärisüdames, ühe peamise Klaipeda sissesõidutee kõrval. Hoonel on piisavalt parklakohti ja hea ligipääsetavus ning see renoveeriti 2004. aastal täies ulatuses, teatas AVEC Asset Management.

"Klaipeda on üks Leedu kõige aktiivsemaid piirkondi. Näeme seetõttu potentsiaali kinnisvara väärtuse edasiseks kasvuks," ütles AVEC Asset Management juhatuse esimees Kristjan Kivipalu.

AVEC Baltic Property Fund on üks aktiivsemaid investoreid Balti kinnisvaraturul, mille maht 2005. aasta suvel käivitumisel oli 55,1 miljonit eurot. Fondi portfelli kuulub tänaseks kokku 12 objekti, millest kaheksa on Eestis, kaks Lätis ja kaks Leedus. Fondi investeeringuid juhib AVEC Asset Management AS (endine Arco Varavalitsemise AS), millel on esindused Tallinnas, Riias ja Vilniuses. AVEC Asset Management AS kuulub võrdsetes osades Balti juhtivale kinnisvaraettevõttele Arco Vara ning Ida-Euroopa juhtivale varavalitsemisettevõttele East Capital.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed