Kuulsuste kasutamine uusarenduste reklaamis
paistab aina enam moes olevat.
Kui Koger & Partnerid kasutas reklaamis meie seast juba lahkunud Jimi Hendrixit ja Lydia Koidulat, siis ühes Tokyo arendusprojektis paluti appi lauljanna Madonna ja viimane uudis kuulsuse kasutamisest müügiks tuleb Manhattanilt, New Yorkist.
Nimelt juba mõnda aega rääkisid sealsed kollased ajalehed, et populaarne noor näitlejanna Lindsay Lohan on ostnud korteri uude Atelier elamusse West 42 tänavale. Tänaseks on aga selgunud, et tegelikult anti näitlejannale korter ajutiseks kasutamiseks, et uuselamule "lisaväärtust" anda, kirjutas ikodu.com.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Tööstus- ja logistikasektoris mõõdetakse edu sageli kiiruse ja efektiivsusega, kuid nende taga on ka detailid, millele kahjuks liiga harva mõeldakse. Märkama hakatakse neid alles siis, kui need ühel hetkel enam ei tööta. Üks katkine uks või tõrkuv laadimissüsteem võib aga peatada terve töövoo, tuues kaasa ajakulu ja korraliku rahalise kahju.