• 07.12.06, 13:38
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kauppalehti: Tallinna kinnisvarahinnad ähvardavad lõhkeda

Soome suurim majandusleht Kauppalehti kirjutab täna, et Tallinna kinnisvarahinnad on ülekuumenenud.
Lisaks on poole aastaga ka ehitusmaterjalide hinnad kallinenud poole võrra.
Betooni ja betoonelementide hinnad on viimase poole aastaga kasvanud 50 protsenti. Ehitusmaterjalide ja -tarvikute hinnad on kallinenud 20-30 protsnti, ütles Soome lehele Eesti Ehituse juhatuse esimees Jaano Vink.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.02.26, 11:47
Elektriline rasketehnika võimaldab kuni 150 000 eurost võitu
Kui sõiduautode maailmas on elektrisõidukid juba tavalised, siis nüüd on turule jõudnud ka täiselektriline rasketehnika. Elektrilised laadurid ja ekskavaatorid pakuvad alternatiivi neile, kes otsivad vaiksemaid, keskkonnasõbralikumaid ja madalamate ülalpidamiskuludega töömasinaid. XCMG on üks tootjatest, kelle valikus on mitmeid täiselektrilisi rasketehnikamudeleid, mis sobivad kasutamiseks Eesti tingimustes.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele