• 31.10.06, 16:25
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kolm Eesti peret on Marokosse kinnisvara ostnud

Marokos kuurortlinnaku arendamisega tegelev Margus Reinsalu ütles, et luksuslinnakus on juba kolm Eesti peret krundid ostnud.
Reinsalu ei teadnud kellega täpselt tegu on. Reinsalu tõi välja, et kõige rohkem on krunte ostnud inglased ja iirlased. Kokku on ostetud juba üle 500 krundi. "Sellest 500 ühikust on ostnud umbes 70% inglased ja 10 % iirlased, ülejäänud 20% on mujalt," märkis Reinsalu. Lisaks on krunte ostnud ka hispaanlased, marokolased, skandinaavlased, ameeriklased, saudiaraablased.
Eesti ettevõtja Margus Reinsalu osalusel Marokosse rajatava mastaapse kuurortlinnaku müügiga Eestis tegeleb kinnisvarafirma Helios RealEstate.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.03.26, 15:43
Sama hind, erinev vastutus. Mis jääb turvalahenduste pakkumisi võrreldes märkamata?
Kui ettevõte vajab oma kontorile, ehitus- või tööstusobjektile turvalahendust, siis tavaliselt algab protsess üsna sarnaselt. Koostatakse lähteülesanne, küsitakse pakkumised mitmelt pakkujalt ning kõrvutatakse hindasid. Kui pakkumiste hinnad on enam-vähem sarnased, tundub valik lihtne. Valitakse pakkuja, kes mahub etteantud eelarvesse ja kelle lahendus näib piisav.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele