• 24.10.06, 10:32
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kristina Šmigun huvitub Tallinna vanalinna kinnisvarast

Kristina Šmigun koos kaaslase Kristjan-Thor Vähiga võib pensionipõlve kindlustamiseks soetada hinnalist kinnisvara Tallinna vanalinna, kirjutab Kroonika.
Mõne aja eest levis ajakirja andmetel jutt, et Šmigun on huvitatud kinnisvarainvesteeringutest Pärnu sadama läheduses.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.10.25, 10:33
Garaažiuste külmasildade probleemi pärast enam pead vaevama ei pea
Garaažiuste ja teiste tõstanduste alla tekkivad külmasillad ning ilmastiku mõjul siseruumidesse sattuv sadevesi on aastaid olnud probleemiks paljudes tootmis-, tööstus- ja kaubandusettevõtetes. Lahenduseks on SOJLO®, mis pakub kaasaegseid energiatõhusaid külmasillavabasid uksekünniseid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele