• 30.07.25, 10:24

94 ehitusjuhti: sektori seisund paraneb - nõudlus kasvab, palgaralli pidurdub

Kolme kuuga on ehitusettevõtete juhtide hinnang sektori seisundile paranenud, oodatakse müügitulu ja keskmise hinna kasvu, samas kui töötajate arv pigem kahaneb ja palgaralli on möödas.
94 ehitusjuhti: sektori seisund paraneb - nõudlus kasvab, palgaralli pidurdub
  • Foto: Liis Treimann
Juhtide küsitlus viidi läbi seoses värske Ehitus- ja arendusettevõtete aastaraporti ilmumisega, mille leiad SIIT
Infopank küsitles juuli lõpus 94 ehitusettevõtte juhti, mille põhjal võib tunda rõõmu, et kolme kuuga on juhtide hinnang sektori seisundile veidi paranenud, kuid tegelikult on see paranemine nii väike, et tegemist on sisuliselt hinnangu püsimisega samal tasemel.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.12.25, 10:38
Tammer 30: Eesti väiketootjast Skandinaavia tööstuse usaldusväärseks partneriks
Tänavu 30. tegutsemisaastat tähistav pereettevõte Tammer OÜ tõenäoliselt ehitus- ja laevatööstuses tutvustamist ei vaja. Ettevõtte arengut on algusest peale vedanud strateegilised investeeringud innovatsiooni, tootearendusse ja töötajatesse, mis on loonud võimaluse koos muutuvate turgude ja tehnoloogiatega kasvada. Kuidas aga sai kohalikust väikefirmast Põhjamaade suurim projektipõhine metallustevalmistaja, mis ekspordib 90% oma toodangust?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele