• 10.09.20, 06:00

Taristuehituse TOP: tihe konkurents surub tegevust ebamõistlikuks

Taristuehituse mahud pole tänu riigitellimuste suurele osakaalule palju vähenenud, ent konkurents on tihe ja hinnad pakkumistel aina madalamad, nii et tegevus ei pruugi kohati ettevõtete jaoks enam jätkusuutlik olla.
Taristuehituse TOP: tihe konkurents surub tegevust ebamõistlikuks
  • Foto: Andres Haabu
ASi TREV-2 GRUPP juhatuse esimees Sven Pertens ütleb, et koroonakriisi mõjud on taristusektoris avaldunud vähem kui ehk mõnes teises sektoris, ent teatud mõju on siiski olemas. See on nagu Hiina needus, lisab ta. “Et sa elaksid huvitavatel aegadel, ja ka meil on huvitavad ajad kohe kätte jõudmas.”

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.08.25, 11:39
TalTechi uuring kinnitab: Airoboti niiskustagastusega soojusvaheti on Eesti kliimas kõige tõhusam
Eestis on aastaid püsinud arusaam, justkui plaatsoojusvahetid, eriti niiskustagastusega ehk ERV-tüüpi seadmed, ei sobi meie kliimasse. Levinud on hirm, et need külmuvad talvel ja ei ole energiatõhusad. See müüt pärineb ajast, mil turul levisid odavad ristvoolu vahetid, mille kasutegur oli madal ja automaatika olematu. Tänapäeval on see eelarvamus ajale jalgu jäänud.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele