Kolm sugulast leiutasid uut moodi maakeldrid, mida saab kasutada näiteks maa-aluse sauna või elumajana. Äri on kasvanud nii kiiresti, et firma jõudis Eesti kõige kiiremini kasvavate ettevõtete ehk gasellide sekka.
Revonia kiire kasvu taga on sugulased (vasakult) Jaak Oja, Rauno Oja ja Kristo Kekkonen.
  • Revonia kiire kasvu taga on sugulased (vasakult) Jaak Oja, Rauno Oja ja Kristo Kekkonen.
  • Foto: Liis Treimann
“Eks oma tuttavad ütlesid ka alguses, et tuutud olete, miks te sellist asja tootma hakkate. Keegi ei osta nagunii, tulge sealt pilve ääre pealt alla,” kirjeldas Revonia finantsjuht Kristo Kekkonen ettevõtte esimest aastat. Ettevõtte juhataja Rauno Oja ütles, et samad inimesed nüüd juba tellivad ja esitavad hoopis teisi küsimusi. “Vabandust ei ole keegi palunud,” lausus ta naljatledes.
Kekkonen arvas, et kui kõik sinu äriideed kiidavad, siis järelikult on see kõigile teada-tuntud tõde ja sellega väga kaugele ei purjeta. "Peabki tegema midagi, mis on väga teistmoodi, tundub alguses hullus,” ütles ta.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 06.08.26, 14:29
Ridaelamu elanik eeldab korteriga võrreldes suuremat privaatsust
Uuesalu on noor, arenev ja looduskeskne küla Tallinna lähedal Rae vallas Tartu ja Viljandi maantee vahelisel alal, kuhu on kodu leidnud enam kui 300 leibkonda. Suure osa sealsetest majadest ehitas Tartal Grupp ja ettevõtte kinnisvara projektijuht Ard Ernits rääkis pisut ka elamute ehitusprotsessist Põdra tee ridaelamute näitel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele