Kaamos Ehituse juhi Keit Paali sõnul on ettevõttel sõlmitud nelja erineva tellijaga avatud eelarvega ehituslepingud. See annab ehitustööde tellijale suurema võimaluse ehitustöödes kaasa rääkida.

- Kaamos Kinnisvara Avala ärilinnaku arenduse ehitus 2020. aastal.
- Foto: Andras Kralla
“Avatud eelarvega lepinguvorm eeldab head koostööd ehitaja ja tööde tellija vahel, aga sinna ehitussektori tulevik liigub,” on pikaaegse kogemusega ehitusjuht
Keit Paal kindel.
Ta räägib saates “Eetris on ehitusuudised” põhjalikumalt, kuidas säärase lepinguvormi korral töö käib. “Oleme küll pannud paika piir- ja sihthinnad, aga räägime pidevalt läbi, kuidas ja mida teeme. Tellija on protsessi kaasatud, mis annab talle võimaluse kaasa rääkida ka pärast ehituslepingu sõlmimist.”
Saates kuuleb, milliste põhimõtete kohaselt kujuneb välja ehitusööde lõpphind.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Keit Paal räägib saates veel sellest, milliseks hindab ehituse turuolukorda, mida teeb ehituse hinnatase lähiajal ning ka sellest, kuidas tõsta ehitustööde efektiivsust. Muu hulgas selgitab Paal, miks just madalseisus turg aitab efektiivsust tõsta.
Lisaks kirjeldab ta viimaste Kaamos Ehituse olulisemate projektide valmimist.
Ehitusfirma hakkas tellijatega sõlmima avatud eelarvega lepinguid
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kevadel hooldame niidukeid ja õlitame terrasse, aga puitfassaadi hooldamine ei tule sageli mõttessegi ning ega see polegi iga-aastane töö. Ent kui fassaadihooldus jääb pikalt tegemata, võib peagi ees oodata voodrilaudade vahetus, mis on suur ja kulukas ettevõtmine ka siis, kui otsustad seda oma jõududega teha.