Nordeconi juht: hinnad ei hakka langema, pigem tõusevad

Inimesed ootavad kõikjal palgatõusu, maksumutõus avaldab selleks survet ja ehitushinda veab üles eeskätt just tööjõukulude kasv, ütles ehitusettevõtte Nordecon juht Maret Tambek.
Nordeconi juht: hinnad ei hakka langema, pigem tõusevad
  • Foto: Liis Treimann
Seega ei tasu ehitusturul oodata hindade langust, vaid pigem liiguvad hinnad siiski tõusutrendis, rääkis Tambek Äripäeva raadio neljapäevases hommikuprogrammis.

Seotud lood

Uudised
  • 17.04.25, 13:30
Nordecon allkirjastas Tiskre kooli ehituslepingu
Harku valla haldusettevõte OÜ Strantum ja Nordecon AS allkirjastasid neljapäeval lepingu Tiskre kooli rajamiseks. Ehitustööd algavad juba lähinädalatel, eesmärgiga avada kooli uksed 1. septembril 2026.
Börsiuudised
  • 28.02.25, 12:16
Nordecon sai mahuka Rail Balticu lepingu
Nordeconi ehituskontserni kuuluv Tariston sõlmis ehituslepingu Rail Balticu Pärnumaa põhitrassi Selja-Tootsi lõigu ehituseks, mis kestab 2028. aasta lõpuni.
Uudised
  • 19.03.25, 11:00
Nordecon hakkab Tapale liitlastele kasarmut ehitama
Nordecon ja Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus sõlmisid lepingu liitlastele mõeldud kasarmu projekteerimiseks ja ehitamiseks Tapa linnakusse.
Uudised
  • 14.02.25, 09:13
Nordecon on Pärnu Seileri kvartali ehitusel graafikust ees
  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 14:27
Tööstus seisakuid ei talu: uksed ja laadimissüsteemid määravad äris rohkem, kui esmapilgul paistab
Tööstus- ja logistikasektoris mõõdetakse edu sageli kiiruse ja efektiivsusega, kuid nende taga on ka detailid, millele kahjuks liiga harva mõeldakse. Märkama hakatakse neid alles siis, kui need ühel hetkel enam ei tööta. Üks katkine uks või tõrkuv laadimissüsteem võib aga peatada terve töövoo, tuues kaasa ajakulu ja korraliku rahalise kahju.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele