Puitmajatootjaid aitab paremale järjele kodumaine turg

Majaelementide tootja KMT Prefab tegevjuht Martin Talts ütles saates "Mets ja majandus", et alanud aastal saab Eesti turu osakaal olema ettevõtte 20aastase ajaloo jooksul ilmselt suurim.
Andrus Prangli ja Martin Talts (paremal).
  • Andrus Prangli ja Martin Talts (paremal).
  • Foto: Toomas Kelt
Selle üks põhjus on Eestis käima läinud kortermajade tehaseline renoveerimine, mis toob puitmaja-elementide tootjatele uusi tellimusi juurde. Samas on Põhjamaade, eriti Rootsi, turg jahtumas.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 14:13
Materjalist ei piisa: vee-ettevõtted ootavad partnerilt ka tehnilist tuge ja koolitust
Veetrasside ja -seadmete paigaldusel ei sõltu tulemus ainult materjalidest, vaid ka sellest, kuidas neid päris tööolukordades kasutatakse. Kui erinevad süsteemid ja tootjad objektil kokku saavad, tekivad sageli nüansid, mida standardlahendused ei kata. Sellele vastuseks on terviklahendus, mis ühendab materjalid, tehnilise toe ja praktilised koolitused, kus mängitakse läbi reaalseid tööolukordi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele