• 25.04.19, 10:58
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Millist aknakatet eelistada?

Eramaja ehituse järjekordses saates annab Avaeksperdid OÜ juhataja Kristjan Koplimaa nõu, kuidas valida sobivaid aknakatteid.
Kuidas valida eramajale sobivaid aknakatteid, millist kardinatüüpi eelistada, mis eesmärki aknakatted üldse täidavad ning kas usaldada mõõtmisel ja paigaldamisel enda oskusi või jätta see töö ekspertidele.
  • Kuidas valida eramajale sobivaid aknakatteid, millist kardinatüüpi eelistada, mis eesmärki aknakatted üldse täidavad ning kas usaldada mõõtmisel ja paigaldamisel enda oskusi või jätta see töö ekspertidele.
  • Foto: Sakala/Scanpix
Tuleb jutuks, millist kardinatüüpi eelistada, mis eesmärki aknakatted üldse täidavad ning kas usaldada mõõtmisel ja paigaldamisel enda oskusi või jätta see töö ekspertidele.
Saatejuht on Lauri Leet.
Saadet toetab Avaeksperdid.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Kuulake saadet "Eramaja ehitus" Äripäeva podcast'ide keskkonnast.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.12.25, 10:38
Tammer 30: Eesti väiketootjast Skandinaavia tööstuse usaldusväärseks partneriks
Tänavu 30. tegutsemisaastat tähistav pereettevõte Tammer OÜ tõenäoliselt ehitus- ja laevatööstuses tutvustamist ei vaja. Ettevõtte arengut on algusest peale vedanud strateegilised investeeringud innovatsiooni, tootearendusse ja töötajatesse, mis on loonud võimaluse koos muutuvate turgude ja tehnoloogiatega kasvada. Kuidas aga sai kohalikust väikefirmast Põhjamaade suurim projektipõhine metallustevalmistaja, mis ekspordib 90% oma toodangust?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele