(Sisuturundus) Uued väljakutsed teevad tugevamaks.

LEONHARD WEISS RTE AS tööhoos
LEONHARD WEISS RTE AS tööhoos

Aasta 2015 algas LEONHARD WEISS RTE AS’i jaoks suure hanke võiduga. Rahvusvahelise hanke „Tapa-Tartu raudtee renoveerimine“ osalejateks olid ettevõtted nii Eestist, Lätist, kui ka Leedust . Meie huvi võita oli väga suur, sest sellega taganuks me töö ja rakenduse Eestis oma tehnikale ning töötajatele kolmeks aastaks. Olukorras, kus ainsaks kriteeriumis oli madalaim hind, oli eriti meeldiv võita järgmise konkurendi ees alla 1% vahega.

Tänase päeva seisuga on meil aastaks 2015 plaanitud põhimahud teostatud ja käes aeg hinnata saavutusi ning analüüsida saadud õppetunde, mida see projekt enesega kaasa tõi. Suurte projektide puhul on alati võimalus oma ressursse efektiivsemalt rakendada. Teisalt on alati ruumi uute tehnoloogiate arendamiseks ja koostöös partneritega tootlikkuse tõstmiseks.

Tapa-Tartu raudtee renoveerimise pakkumuse ettevalmistusel kasutas LEONHARD WEISS RTE kogu LEONHARD WEISS Eesti grupi ettevõtete teadmisi ja kogemusi . Ka projekti realiseerumiseks olid kaasatud Eesti grupi teised ettevõtted. Üheks nendest on LEONHARD WEISS VIATER EHITUS AS, kes tegi projektist mullatööde ja ülesõitude tööde osa ja kelle pikaajaline kogemus selles tegevusvaldkonnas annab tööde planeerimisel olulisi eeliseid.

Teiseks ettevõtteks on LEONHARD WEISS ENERGY AS, kes projekteeris ja paigaldas Eestis esmakordselt kasutatavate uudsete allalastavate fooripeadega foorid. Projekti eripäraks oli väga üldine tehniline ülesanne allalastavate fooride tarnimiseks ja paigaldamiseks. Selle teostuseks oli vaja teha väga tõsist eeltööd projekteerimisel , et võimalikud ning ka tehniliselt teostatavad lahendused läbi mõleda ja Tellijaga kooskõlastada.

Tänase päeva seisuga võime tõdeda , et endale püstitatud ülesanded oleme täitnud. Projekti meeskonna koostööst tekkinud sünergia annab kindlasti positiivset mõju kogu projekti realiseerumisele.

Projekti võit võimaldas tagasi koju (Eestisse) tuua ka need spetsiifilised kaasaegsed raudteede tõstmise ja rihtimise masinad, millistele polnud Eestis viimase paari aasta jooksul rakendust ning ettevõte oli sunnitud need meeskonna säilitamiseks ja püsikulude katmiseks saatma tööle välismaale.

Hea koostöö projekti raames näitab kogu LW Eesti grupi võimekust ning annab meile ka tulevikuks head väljavaated uute projektide võitmiseks. Nii Tapa-Tartu raudtee lõigu rekonstrueerimise projekti realiseerumise, kui ka teiste käimasolevate raudtee projektide alusel võib järeldada, et edu võtmeks infrastruktuuri objektide ehitamisel on tehnoloogiliselt keerulisemad lahendused ja kaasaegne tehnika.

LEONHARD WEISS RTE AS tehnika
LEONHARD WEISS RTE AS tehnika

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed