1 september 2015

Tööriistarendi internetikaubamaja leiab vajaliku tööriista minutiga

Foto: Rentmarket

Innovaatiline tööriistade rentimise keskkond RentMarket koondab üle poole Eesti turul pakutavatest renditööriistadest ja ehitustehnikast, luues sellega suurima meie turu tööriistade rentimise internetikaubamaja.

NB! Septembri keskpaigani kestab RentMarketis kampaania - paljud tööriistad saadaval -20% rendihinnaga!

www.rentmarket.eu

„Ajal, mil enamik reklaame ja kuulutusi on tasulised, pakume meie uut lähenemist: kõik rendikuulutused on meie andmebaasis tasuta ning lisaks riputame need ettevõtete eest ise üles ka,“ selgitab RentMarketi üks asutajatest, Kristjan Tamm.

Põhiliselt erakliendile ja väike- ning keskmistele ehitusettevõtetele suunatud RentMarketi väärtus seisneb renditööriistade leidmise kiiruses ja asukohapõhises otsingus. Koondades enamikku Eesti rendiettevõtete pakutavatest tööriistalaenutustest ja tööriistade rendiettevõtetest, on RentMarket kiireim võimalus leida parimaid hindu ning turul pakutavat tehnikat. Hindade leidmine ja võrdlemine on lihtne, samuti lisainfo saamine tööriista kohta ning selle broneerimine läbi keskkonna.

„Kui seni oli võimalik ehitustehnika ja tööriistade laenutusvõimalusi leida vaid üldise otsingumootoriga või spetsiaalselt rendiettevõtte lehel surfates, siis meie lahendus hoiab oluliselt aega kokku. Näiteks kui sisestada otsingumootorisse sõna „korvtõstuk“, näitab leht kõiki pakutavaid tõstukeid võrdselt ning sarnaselt taksotellimisrakendusele Taxify saab klient ise valida, millist firmat, hinda, parameetreid ja asukohta ta eelistab,“ räägib Tamm.

Ta lisab, et sageli teostavad ehitusettevõtted töid nende jaoks võõras kohas ning on hädas lähimate tööriistalaenutuste leidmisega, sest otsingumootorid annavad ettevõtete juriidilise aadressi ning väikesed rendipakkujad on keeruliselt leitavad. Muide, Eesti interneti otsingumootorites tehakse päevas mitu tuhat ehitustööriistaotsingut, mis röövib olulise hulga inimeste aega vajaliku leidmiseks.

Raul Roht Haldjaoja OÜ-st on RentMarketi teenuseid kasutanud korduvalt. „Ükskõik, kas otsin traktorit, mõnda konkreetsemat tööriista või prügikonteinerit, ikka rentmarket.eu kaudu. See on nii mugav, lihtne ja kiire otsing. Mulle meeldib, et saab kiirelt info kõige lähemalasuvama seadme kohta, samuti laenutuspunkti avamiskellaajad ja kontaktid. Väga mugav,“ kiidab Roht.

RentMarketi klient Rentlandi esindaja sõnul on idee hea ja jätkusuutlik, kui renditarbeid vajavad ettevõtted ja inimesed RentMarketi leheküljest rohkem kuulevad ning selle omaks võtavad. „Seal on olemas kõik lihtsa renditeenuse saamiseks, kuid inimesed vajavad veel harjumist. Loodame, et see lehekülg leiab tulevikus hoogsat kasutust!“

Et otsinguid veelgi tõhusamaks ja lihtsamaks muuta, on enamik infot sisestatud RentMarketi andmebaasi ka kõnekeelsete sünonüümidena: näiteks ketaslõikur on olemas ka relaka nime all ning järelkäru leiav ka haagisena. Suurt rõhku pannakse ka tõlgete tegemistele muudesse keeltesse: varsti on võimalik otsinguid teha ka vene ja inglise keeles.

RentMarket annab võimaluse seisva tehnika pealt teenida

RentMarketi jaoks on oluline pakkuda oma klientidele ajalist kokkuhoidu ja efektiivsust. Kui inimene otsib hinnapakkumist ja vaatab soovitud tööriista parameetreid 3-5 kohast, kulutab tal aega vähemalt 20-25 minutit. RentMarketis saab sama tulemuse vaid minutiga.

Hetkel oleme tutvustamas tööriistade broneerimisvõimalust otse läbi RentMarket andmebaasi, mida rendivaldkonnas ei tehta reeglina lepinguta inimestele ja väikeettevõtetele. Teenuste kasutamisel pole vajalik eraldi registreeruda, vaid keskkonda saab siseneda kasvõi Google või Facebooki kontoga. Lisaks on väljatöötamisel tagasisidesüsteem, kuhu saab jätta tagasisidet RentMarketi teenuse kasutajate kohta ning läbi selle oma usaldusväärsust ja mainet kasvatada. Olles täna infovahendaja, kes viib kokku kaks osapoolt, sõlmitakse broneerimislepingud rendifirma ja kliendi vahel, kuid väljatöötamisel on ka online lepingusüsteemid ja üleandmisaktid, mis kiirendavad veelgi rendiprotsessi ja muudavad selle oluliselt mugavamaks.

www.rentmarket.eu

Samuti on arendamisel meeldetuletuste kalenderfunktsioon ehk klient saab teavituse, kui renditud tööriista aeg hakkab läbi saama. Sageli unustavad inimesed laenutatud asju tagasi viia ning väikeettevõtetele võib see osutuda väga kahjumlikuks. Peale veebirakenduse on RentMarketi otsing ja broneerimine kättesaadav ka android mobiilirakenduse kaudu.

Lähitulevikus on RentMarketil plaanis liita süsteemiga eraisikud ja ehitusettevõtted, kes saaksid samamoodi pakkuda rentimiseks oma tööriistu, ehitustehnikat või transpordivahendeid. Kui firma (või eraisik) on soetanud tehnikat, mida hetkel ei kasutata, pole ju mõtet sellel lasta jõude seista, vaid nende pealt tulu teenida!

Foto: Rentmarket.eu
Jaga lugu:
EHITUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad ehituse uudised igal nädalal enda postkasti.

Ehitusuudised.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen Paapsi
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785