(Sisuturundus) Elektrilised viimistlusseadmed aitavad targalt tööd teha

Ehitusturu arenedes ja kasvades on turule tulnud hulgaliselt lahendusi, mis ehitustööde tegemist tõhustavad ja lihtsustavad. Viimistlus- ja värvimistööde osas asendavad harjumuspärast pintslit ja rulli elektrilised viimistlusseadmed, mis lisaks kiiremale töötegemisele annavad ka kvaliteetsema tulemuse.

„Kui vanasti kasutati nii suurematel kui ka pisematel objektidel põhiliselt pintsleid ja värvirulle, siis täna tegutsetakse kõigil töömahukamatel objektidel masinatega ning see trend on aktiivselt levimas ka erasektorisse,“ ütleb viimistlusmaterjalide müüja Värvikeskuste Grupp OÜ juhataja Olle Saare. „Kui on võimalik teha tööd lihtsamalt, tõhusamalt ja ilusama tulemusega, siis miks jätta see võimalus kasutamata? Tööd tuleb teha targalt ja planeeritult.“

Juba 10 aastat esindab Värvikeskus maailma suurima viimistlusseadmete tootja Wagner-Group GmbH elektrilisi viimistlusseadmeid, mis on ehitajate seas hästi tuntud ning vastu võetud. „Ehitusettevõtjad on väga huvitatud tööde automatiseerimisest, sest näiteks käsitsi seina värvimine võtab 4-10 korda rohkem aega kui seda seadme abil teha. Mida suurem pind, seda suurem on ka ajaline ja seega ka rahaline võit,“ selgitab Saksamaa ettevõtte Wagner esindaja Baltikumis Vaido Bötker, lisades, et suuremate objektide puhul tasub masin end sageli ära juba 2-3 kuuga.

Wagner pakub nii võimsaid membraan- ja kolvpumpasid suure töökoormuse jaoks ning kruvipumpasid pahtlite, segude ja fassaaditoodete pealekandmiseks sise- ja välistingimustes kui ka väiksemaid seadmeid näiteks siseseinte ja voodrilaudade värvimiseks. Seadmed on ratastel ning lihtsalt transporditavad ka treppidel. Pisemad mudelid mahuvad ka sõiduauto pagasiruumi. 

Klientide elu muutub mugavamaks

„Väiksemate seadmete efektiivsus algab umbes 100 ruutmeetri suurusest alast päevast, aga võimsamaga pole kolmel mehel probleemiks tööpäeva jooksul ära värvida 1000 liitrit värvi. Kujutage ette, kui seda peaks tegema käsitsi? Ettevõtted peaksid tähtajas püsimiseks võtma tööle hulgaliselt lisatööjõudu,“ toob Bötker näite.

Viimistlusseadmete hinnad jäävad 800-12 000 (+ käibemaks) euro vahele, kuid profitööriistu ei pea tingimata välja ostma, vaid võib ka Värvikeskusest rentida. Ettevõtete kõrval on oodatud rentima ka eraisikud. Rendihinnad on 25-55 eurot (+ käibemaks) päevas.

Wagneri tehased asuvad Saksamaal, Šveitsis, Ungaris, USAs ja Itaalias ning on üle maailma tuntud oma kvaliteedi ja pikaealisuse poolest. „Võib öelda, et Wagner kasutab tootmises ainult Mendelejevi tabelist tuntud materjale, minemata kompromissidele ning kasutamata tundmatuid materjale. Toodete tugevuseks on nende võimsus ja töökindlus. Näiteks Eestis on kasutusel üks Wagneri 1973. aastal valmistatud seade, mis on tänaseni töökorras,“ räägib Bötker.

Olle Saare sõnul muudab seadmetootja Wagneri ja viimistlusmaterjalide müüja Värvikeskuse sünergia ja koostöö klientide elu mugavamaks, sest materjalide ja seadme esindamine ühe firma poolt annab ostjale kindlustunde, et neile müüakse õige masina jaoks õiget värvi või pahtlit.

„Värvimine ja remonditegemine ei ole inimeste jaoks igapäevane tegevus ning selliste toodetega, mida tihti ei osta, on väga lihtne alt minna. Seetõttu on oluline kasutada ära professionaalide oskusteavet ja aastakümnetepikkust kogemust. Meie soov on teha inimestele remondi- ja ehitustööd võimalikult lihtsaks ning tulemus ootuspäraseks,“ kõneleb Saare.

Värvikeskuste Grupp OÜ
Kadaka tee 32, Tallinn,
Peterburi tee 52a, Tallinn
Ringtee 4, Tartu
Papiniidu 19, Pärnu

tel: +372 505 2655
www.varvikeskus.ee

 

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed