(Sisuturundus) Kindel võit küttearvetelt

Hoone küttesüsteemis peituv reostus vähendab küttevõimsust ja tõstab energiakulu
Hoone küttesüsteemis peituv reostus vähendab küttevõimsust ja tõstab energiakulu

Ühes küttevõrgus võib olla kümneid radiaatoreid, kus vesi peab takistusteta voolama. Kui ühte radiaatorisse on kogunenud roostepuru, takistab see ka teiste radiaatorite tööd. Radiaatorisüsteemi puhastamine säästab energiat ja tõhustab kütteseadmete tööd.

Küttesüsteemide puhastusfirma C-Flush on Soomes aastaid edukalt tegutsenud ning ettevõtte tehnoloogiat hinnatakse kõrgelt. Nüüd on efektiivne küttesüsteemide puhastusmeetod kasutusel ka Eestis.

 

Aastatega koguneb torustikesse ja radiaatorite põhja roostepuru. Veehulga vähenedes radiaatorites väheneb ka soojustagastus.

• Radiaatorid kahisevad ja on külmad
• Torustikesse tekib hapet, mis seal kogunedes põhjustab kahinat. Happeline vesi tekitab omakorda roostet.
• Küte ei tööta stabiilselt.

Puhastusmeetodi C-Flush eelised

C-Flush on voolutugevusel põhinev patenteeritud puhastusmeetod, mille puhul ei kasutata kemikaale ega suruõhku. Sobib kõikide küttesüsteemide puhastamiseks, nii väiksemates kui ka suuremates kortermajades, samuti büroo- ja ärimajades.Turvaline, tõhus ja kiire meetod sobib sette ja mustuse eemaldamiseks kõikides radiaatorites. Küttesüsteeme saab puhastada ka kütteperioodil. Flush Balticu müügidirektori Georg-Martin Vetemaa sõnul tehakse seda enamasti küll enne kütteperioodi algust ning torusid pole vaja lahti võtta ja radiaatoreid eemaldada. See meetod toob välja torustiku ja ventiilide vead. Teenus on ühistutele kasulik, sest pärast puhastust vähenevad küttearved kuni 25%.

Töö sisaldab torustike puhastust, radiaatorite õhutamist ja termostaatide ventiilide uuendamist ning raportit. Kõik vead märgitakse ka lõplikku raportisse. Torustikke on nelja aasta jooksul puhastatud juba rohkem kui 600 Soome majapidamises. Tellijad on tulemusega rahul ja tagasiside positiivne.

Huvi korral kirjuta e-posti aadressil martin.vetemaa@flush.ee ja leiame sobiva lahenduse.

Vaata meie kodulehte www.flush.ee ja tutvu firma tegevusega Facebooki lehel Flush Baltic.

Lisainfo tel 550 3020.

Galerii

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed