17 märts 2015

Image Wear: Kvaliteetsed tööriided tagavad turvalisuse ja mugavuse

Foto: Erik Prozes

Image Wear on jätkuvalt spetsialiseerunud tööriiete arendamisele, disainimisele ja tootmisele, et pakkuda oma klientidele nii materjalide kui ka funktsionaalsuse osas mugavaid, ohutuid ning kvaliteetseid rõivaid.

Kunagisest perefirmast on tänaseks välja kasvanud ligi 5000 erinevat tooteartiklit valmistav ja mitmes riigis tegutsev kontsern. „Oleme oma alal teerajajaks ning meie eesmärk on olla igas suhtes oma kliendile esimene valik. Meie tootearendusspetsialistid teevad tihedat tööd klientidega, et arendada nendega koos kõige funktsionaalsemat ja vastupidavamat tööriietust,“ ütleb Image Wear AS-i müügijuht Ülle Tammik.

Kuni 2007. aastani kuulus ettevõte AG kontserni, kuid pärast omanikevahetust hakati tööle uue nime, Image Wear all. Tegelikkuses muutus vaid nimi, kuid õmblusfirma eesmärk, töötajad, tootmine ja tooted jäid samaks. Kogu toodang valmistatakse Narvas asuvas tehnoloogiliselt kõrgetasemelises tehases, millel on võimekus toota nii väga suuri ja väga väikeseid partiisid kui ka eriprojektitooteid. Image Weari Narva tehases töötab täna 165 inimest ning tehase põhiturud on Eesti ja Soome.

„Tihe koostöö emafirma spetsialistidega annab meile võimaluse olla esirinnas igas valdkonnas, sest meie kasutada on kogu kontserni oskusteave,“ sõnab Tammik, tuues ühe näitena välja kuluka, ent hädavajaliku toodete sertifitseerimise.

Image Weari kontserni kuuluvad Soomes Tamperes asuv emafirma Image Wear Oy, jaotuskanalina toimiv töörõivakaupluste kett Työasupalvelu, Peterburis tegutsev tütarfirma OOO Image Wear ning Tallinnas tütarfirma Image Wear AS.

AG Tekstiil järeltulija Image Wear AS-i ajalugu ulatub aastasse 1959.Vaata töörõivaste valikut:www.imagewear.eu

„Enamik töörõivad peavad vastama Euroopa standarditele ning loomulikult võtab ka meie tootearendus kõigi rõivaste konstrueerimisel aluseks ettenähtud nõuded. Seega võib Image Weari tooteid kasutades olla kindel, et need on kooskõlas vastava valdkonna Euroopa standarditega. Täna kontrollitakse tööriiete vastavust ja kasutust Soomes karmimalt kui Eestis, kuid ka siin muutub kontroll aasta-aastalt rangemaks ja tihedamaks ning töötajatele rõivaid soetades peavad ettevõtted arvestama lisaks ohutusele ja mugavusele ka kvaliteedinõudeid.“

Image Wear toodab töörõivad igasse valdkonda hotellidest ja restoranidest kuni ehituse, meditsiinivaldkonna ning eririieteni. Kõik riided on valminud aastakümnete pikkuse arendustööna ning koostöös klientidega, kes aitavad testida nii kangaste vastupidavust kui ka mudelite ergonoomilisust.

Viimane meditsiini- ja teenindusvaldkonna tootearendus oli uudse patenditud lõikega varrukad, mis lihtsustavad oluliselt nende inimeste tööd, keda seni on häirinud riide takerdumine käte kergitamisel.

„Meie jaoks pole probleem ka toodete müügiarv, kui klient soovib näiteks vaid ühte või kahte komplekti, siis meie Kadaka tee 46A asuvast kauplusest müümegi talle täpselt soovitud arvu. Samuti markeerime tellitud tooted soovitud logode ning tikanditega,“ ütleb Tammik, lisades, et peale töörõivaste pakub Image Wear ka sinna juurde kuuluvaid kaitsmeid, kiivreid, kindaid, muid aksessuaare ning tööjalatseid.

Jaga lugu:
EHITUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad ehituse uudised igal nädalal enda postkasti.

Ehitusuudised.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen Paapsi
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785