(Sisuturundus) Baumerk Grupp: edu toob suurte kogemustega tööjõud

Baumerk tööd
Baumerk tööd

10 aastat Eesti ehitusturul tegutsenud OÜ Baumerk Grupp peab oma tugevuseks konkurentide ees kogemustega tööjõudu, kliendi rahulolu ning hästiteostatud objekte, tänu millele leiavad uued ja endised kliendid tee ettevõtteni.

Baumerk Grupp alustas tegevust väga erinevate ehitustööde teostamisega, kuid üsna pea sai selgeks, et oluline on spetsialiseerumine kindlale valdkonnale, milleks said lamekatusetööd. Tänaseks päevaks on firma lamekatuse turul teostanud ca 500 objekti üldpindalaga ca 400 000 m2 üle Eesti.

Läbi aastate ongi ettevõtte põhitegevuseks olnud lamekatuste renoveerimine, soojustamine ning erinevate hüdroisolatsioonitööde teostamine.
“Oleme alati pakkunud täiskomplektset lahendust, kus lamekatuste ehituse juurde kuuluvad ka kõikvõimalikud lisategevused, näiteks  erinevate projektlahenduste täiendamine ning soojustehnilised arvutused,“ sõnab juhatuse liige Ergo Käis.

Lisaks SBS-katete paigaldamisele tegeleb Baumerk Grupp OÜ ka PVC-katusekatete paigaldamisega. 2014. aastal läbisid firma töötajad Protan PVC-katete paigaldamise kursused. Samuti kuuluvad firma kompetentsi kõikvõimalike plekitööde teostamised, eraldi töölõiguna võib välja tuua katuse kandevprofiilide paigalduse. Baumerk Grupi eesmärk on olla kursis kõigi uuemate lahendustega lamekatuseturul ning olla eesrindlik nende juurutamisel.

“Meile on väga oluline kliendi rahulolu, mida mõõdame sellega, et enamik uusi töid tuleb rahulolevate klientide soovitustest. Oleme väga vähe endale klassikaliselt reklaami teinud, sest uued kliendid leidnud meieni tee läbi soovituste,“ märgib juhatuse liige ja lisab, et ettevõtte plaanid järgnevaks kümnendiks on oma turuosa  säilitamine, kvaliteetsed katused ja mis peamine – jätkuvalt rahulolevad kliendid.

Ettevõtte juhatus on väga tänulik oma kogemustega töötajatele väärt töö eest ning soovib tänada suurepäraseid koostööpartnereid ja abilisi. Samuti ootab Baumerk Grupp jätkuvalt kõikide uute klientide hinnapäringuid ja koostööpakkumisi!

www.baumerk.ee

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed