• 13.12.18, 13:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ehituskonsultantide äri õitseb

Turuolukord ehituskonsultatsiooni valdkonnas -- uuringud, projekteerimine ja ehituse omaniku-järelevalve -- on olnud stabiilselt hea terve aasta jooksul. Suure nõudluse tõttu võib kannatada kiirustamisest tingitud vigade tõttu tehtud töö kvaliteet, kirjutab Infragate juhatuse esimees Äripäeva Infopanga inseneribüroode konkurentsiraportis.
Ehituskonsultantide äri õitseb
  • Foto: Infragate
Pane tähele!
Äripäeva infopanga koostatud inseneribüroode konkurentsiraport annab täieliku ülevaate valdkonna ettevõtete konkurentsivõimest. Analüüsitud on firmade viimase viie aasta majandusnäitajaid, mille põhjal on välja toodud valdkonna arengutrendid ja ettevõtete pingeread.
Soeta raport SIIT.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.03.26, 10:28
20 aastat turul olnud Hörmann Eesti koostööd kestavad aastaid, mitte ühe projekti jagu
Hörmann Eesti on 20 siinoldud aasta jooksul välja selgitanud siinse turu vajadused, panustanud erinevatesse projektidesse ning teinud koostööd ja pakkunud lahendusi nii elamu- kui ka tööstusvaldkonnas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele