Sweco allkirjastas mahuka üürilepingu Ülemiste Citys

Rahvusvaheline suurfirma Sweco allkirjastas üürilepingu Ülemiste Citysse kerkivas Eesti suurimas kontorihoones Öpiku maja, kuhu kolib 80 Sweco töötajat.

"Otsustasimegi Öpiku maja kasuks, kuna Ülemiste City kontseptsioon ja pakutavad tingimused sobivad hästi just kiiresti arenevatele ettevõtetele, samuti vähendame administratiivkulu," selgitas Sweco tegevjuht Riho Koost, kelle sõnul on esimeste hulgas lepingut sõlmides ka valikuvõimalus alati parem.

Uues Öpiku majas renditava pinna suurus on 1 100 ruutmeetrit, kuhu kolivad Swecole kaks Eestis kuuluvat ettevõtet Sweco Projekt AS ja Vealeidja OÜ, et võimaldada klientidele lihtsamat koostööd.

"Täna on ettevõtluses edukamad need, kes suudavad otsuseid teha operatiivselt, kuid samas planeerida oma tegevust ja arengut ette ka pikemaks perioodiks. Kliendikeskseks lähenemiseks on oluline hea asukoht," lisas Koost.
 
Mainor Ülemiste poolt Tallinnas aadressil Valukoja 8 arendatava, kokku ligi 44 000-ruutmeetrise paaristorni ehitus algas käesoleva aasta alguses ning selle esimene torn plaanitakse lõpetada pooleteise aastaga suveks 2016.

Uus esinduslik büroohoone hakkab kandma rahvusvaheliselt tuntud akadeemiku ja Eesti astronoomiakoolkonna ühe rajaja Ernst Julius Öpiku järgi nime Öpiku maja. Hoone ehitab Merko Ehitus AS ja omanikujärelevalvet teostab Vealeidja OÜ. Hoone hakkab vastama B-energiaklassi ja LEED Gold sertifikaadi nõuetele.

Rahvusvahelise taustaga Sweco pakub laias valikus teenuseid veekäitluse ja keskkonna, arhitektuuri, ehituskonstruktsioonide, infrastruktuuri, tööstuse ja ehitusjärelevalve valdkonnas, koostab eksperthinnanguid ja viib läbi ehitushankeid

Osale arutelus

  • Ehitusuudised.ee toimetus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed