Newsec Eesti tegevjuhiks sai Roul Tutt

Newsec Eesti tegevjuhina asus sel nädalal ametisse Roul Tutt, kelle palkamisega soovib Newsec kinnitada kanda siinsel turul.

“Mõistsime, et meil on vaja Eestis professionaalset meeskonda, et toetada oma Skandinaavia ja Euroopa investoreid, rentnikke ning kohalikke kliente. Rouli kogemus pangandussektoris majanduslanguse ajal ning Newseci senised kogemused teistel turgudel toovad loodetavasti peagi häid tulemusi meie klientidele Eestis,” kommenteeris Newsec Baltikumi tegevjuht Ricardas Cepas.

Roul Tuttil on kogemused pangandussektoris ning pikaaegne müügijuhtimise kogemus Skandinaavia turul. Hiljutiseni tegutses ta jae- ning äripanganduse valdkonna juhina Marfin Pank Eesti ASis.

“Eesti kinnisvara turg on taaskord uue põneva etapi lävel -  investorid on jälle huvitatud hästi planeeritud investeeringute tegemisest, arendajad valivad arendamiseks ettevaatlikult uusi piirkondi, rentijad otsivad viise oma kliendibaasi parandamiseks ning kinnisvara müüjad püüavad välja selgitada kõige paremat müügihinda,” sõnas äsja ametisse astunud Newsec Eesti tegevjuht Roul Tutt.

Eestlasest juhi palkamisega soovib Newsec, täisteenust pakkuv Põhjamaade kinnisvara nõustaja, kinnitada kanda siinsel turul. Ettevõtte teenuste hulka kuuluvad kinnisvara turu-uuringud, turuanalüüsid, hindamine, maakleriteenus, varade juhtimine ning ostu- ja müügitehingute nõustamine.

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed