Viru Keskus saab pikaajalise rekonstrueerimise järel uue juhi, Gertti Kogermanni asemel hakkab Tallinna südalinna kaubanduskeskust juhtima Tallinna Kaubamaja ja Põhjala pruulikoja eesotsast tuntud Enn Parel.
: Viru Keskus, Tallinn, linn : EESTI: 02OCT20Viru Keskus, Tallinn, linn. lt/: Foto: Liis Treimann
Foto: Liis Treimann
Seitse aastat ettevõtet juhtinud Gertti Kogermann otsustas ametiaja lõpetada. Selle aja vältel rekonstrueeriti keskus täielikult ning Kogermanni sõnul võimaldab praegune hetk loogilist üleminekut uuele juhile.
Kui ettevõte vajab oma kontorile, ehitus- või tööstusobjektile turvalahendust, siis tavaliselt algab protsess üsna sarnaselt. Koostatakse lähteülesanne, küsitakse pakkumised mitmelt pakkujalt ning kõrvutatakse hindasid. Kui pakkumiste hinnad on enam-vähem sarnased, tundub valik lihtne. Valitakse pakkuja, kes mahub etteantud eelarvesse ja kelle lahendus näib piisav.