11 Eesti ehitus- ja arhitektuuriettevõtet osalevad EISi ühisstendiga Norra suurimal ehitus- ja arhitektuurimessil Bygg Reis Deg 2025, kus juba esimesed päevad tõid uusi kliente ja koostööpartnereid.
Eesti stend pakub mitmekesiseid tooteid nii puidust, metallist kui ka klaasist, samuti innovatiivset disaini, nagu integreeritud päikesekatused, unikaalsed peegelmajad ja ringne moodulipõhine arhitektuur. Eestil on pakkuda korraga kiirust ja paindlikkust ning kõrge kvaliteediga disainlahendusi, mida Skandinaavia turg ootab.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Jätkusuutlikkus ja rohelisus ei ole enam ammu nišiteema, vaid eeldus, et tootmis- ja ehitusettevõte saaks üldse rahvusvahelisel turul kaasa rääkida. See tähendab, et tootjal peab olema täielik ülevaade nii materjalide päritolust, tootmisprotsessist kui ka sellest, mis saab toodetest pärast nende elukaare lõppu.