• 29.09.25, 07:44

Raivo Rand pakub kortermajade renoveerimiseks lahendust, mis ajaks Jürgen Ligil juuksed püsti

Rand & Tuulbergi omanik Raivo Rand leiab, et kortermajade renoveerimise protsess – toetuse taotlemisest ehituseni – on veninud liiga pikaks, ning ka üldse toetuste jagamine voorude kaupa ei ole õige.
Rand & Tuulbergi omanik Raivo Rand
  • Rand & Tuulbergi omanik Raivo Rand
  • Foto: Raul Mee
Rand tõdes konverentsi „Äriplaan 2026“ laval, et ilmselt on vaid üksikud kortermajad, mille renoveerimine on juba alanud. Renoveerimine peaks ehitussektorile tooma leevendust ning seda oodatakse pikisilmi.

Seotud lood

Uudised
  • 17.09.25, 07:13
Maru ehitas Elcogenile uue tehase planeeritust odavamalt
Vesinikutehnoloogia ettevõte Elcogen avas teisipäeval Tallinna külje all 50 miljonit eurot maksma läinud tehase, mis läks esialgu prognoositust 5 protsenti vähem maksma. Tehase ehitust juhtis Maru Ehitus.
TOP
  • 10.09.25, 11:53
Ehituse Rikaste TOP: kus juba on, sinna antakse juurde
Värskes Äripäeva Rikaste TOP 500s on pea 40 inimest, kes on teeninud oma vara ehitusega seotud sektorites. Valdavalt on varakad jäänud samaks, kuid kasvatanud märgatavalt ettevõtete väärtust. Lisandus siiski ka mitu uustulnukat.
Saated
  • 12.08.25, 14:22
Ehituses annavad buumerid teatepulka üle: "Juhatused muutuvad üha nooremaks"
Ehitusfirmades toimub põlvkondade vahetus, juhatustesse asuvad tööle tehnoloogia arenguga rohkem kaasas käivad inimesed.
Saated
  • 15.07.25, 16:00
Raivo Rand konkurentidest: kui ühe ettevõttega pankrotti minnakse, tullakse kohe teisega turule
Ehitusturul püsib tihe konkurents, sest Eesti seadusandlus on nii paindlik, et kui sa ühe ettevõttega pankrotti lähed, siis tuled teisega kohe turule, võtad kohe esimese riigihanke ning hakkad pihta, rääkis Rand & Tuulbergi juht ja osanik Raivo Rand.
  • ST
Sisuturundus
  • 24.09.25, 16:30
Võlglaste arv Eestis on tõusnud 36%: miks peaksid oma äripartnereid rohkem kontrollima?
Eesti ettevõtete majanduslik tervis on 2025. aastal kehvem kui varasematel aastatel. Infopanga andmetel on täna Eestis üle 13 000 ettevõtte, kelle maksuvõlg ületab 1000 eurot. Võrdluseks, kolme aastaga on see näitaja tõusnud koguni 36%. Kui ettevõte ei suuda täita kohustusi riigi ees, on suur tõenäosus, et raskused kanduvad edasi ka tarnijatele ja äripartneritele. Kontrolli oma partnereid tasuta siit!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele