• 17.09.25, 08:52

Hepsor pani paika 8 miljoni eurose ehituslepingu Riias

Kinnisvaraarendaja Hepsor sõlmis ehituslepingu Mitt & Perlebachiga, et ehitada Riias 2027. aastaks valmis kaks kortermaja.
Hepsor on lühikese aja jooksul juba teine börsil noteeritud kinnisvaraarendaja, kes teatab ehitustegevusest Läti pealinnas Riias.
  • Hepsor on lühikese aja jooksul juba teine börsil noteeritud kinnisvaraarendaja, kes teatab ehitustegevusest Läti pealinnas Riias.
  • Foto: Liis Treimann

Seotud lood

Börsiuudised
  • 25.06.25, 10:22
Hepsor püstitab Riiga 15 miljoni eurose hoone
Kinnisvara arendav Hepsor ehitab Riia tiheasustusega piirkonda 13korruselise eluhoone. Projekti kogumaksumus on ligikaudu 15 miljonit eurot.
Uudised
  • 01.08.25, 10:54
Hepsori juhina alustas tööd Martti Krass
1. augustist asus Hepsor AS-i juhatuse liikme kohale ettevõtte Läti maajuht Martti Krass, kelle sihiks on tugevdada ettevõtte positsiooni Eestis, Lätis ja Kanadas ning kasvatada Hepsori kasumlikkust.
Uudised
  • 16.09.25, 08:09
Mitt & Perlebach ja Hepsor alustavad Manufaktuuri Vabriku uuendamisega
Arendaja teeb Manufaktuuri kvartali südamikus asuvast ajaloolisest vabrikuhoonest elumaja. Vabriku arhitektuurse ja maastikuarhitektuurse lahenduse autoriteks on Kadarik Tüür Arhitektid ning sisearhitektuurse lahenduse on loonud Raul Kalvo ja Helen Oja.
  • ST
Sisuturundus
  • 08.12.25, 10:38
Tammer 30: Eesti väiketootjast Skandinaavia tööstuse usaldusväärseks partneriks
Tänavu 30. tegutsemisaastat tähistav pereettevõte Tammer OÜ tõenäoliselt ehitus- ja laevatööstuses tutvustamist ei vaja. Ettevõtte arengut on algusest peale vedanud strateegilised investeeringud innovatsiooni, tootearendusse ja töötajatesse, mis on loonud võimaluse koos muutuvate turgude ja tehnoloogiatega kasvada. Kuidas aga sai kohalikust väikefirmast Põhjamaade suurim projektipõhine metallustevalmistaja, mis ekspordib 90% oma toodangust?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele