Moreen: mõni aasta on lihtsalt teistest parem

“Mõni aasta ongi lihtsalt teistest parem, kui sellesse perioodi langevad mõned suuremad tööd,” selgitas Ehitusmaterjalide tootjate TOPis 2. koha saavutanud Moreen OÜ juht Märt Maurer eduka aasta tagamaid ja täpsustas, et suur osa tellimustest olid seotud Tapa-Tartu raudtee ehitusega.
Tapa-Tartu raudtee rekonstrueerimine. Foto: Elron
  • Tapa-Tartu raudtee rekonstrueerimine. Foto: Elron
Moreen on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis on asutatud aastal 1998. Moreeni põhitegevused on teedeehitus- ja remonditööd; paekivi, kruusa, liiva ja maa-ainese kaevandamine, töötlemine, paigaldamine. Ettevõttel on kaevandamisluba 23 karjääris üle Eesti.

Seotud lood

TOP
  • 11.09.25, 08:58
Ehitusmaterjalide tootjate TOP: ellujäämiskursused on läbi saamas
Ehitusmaterjalide tootmise sektor on kahjuks viimastel aastatel pidanud läbi elama keerulisi aegu. Enamus ettevõtteid on õnneks siiski ellu jäänud ja püüavad kohaneda uue olukorraga.
  • ST
Sisuturundus
  • 05.05.26, 16:24
Viljandi betoonitootja 35 aasta õppetund: ellu jääb see, kes oskab kohaneda
Ehituses ei ole pausid haruldased. Nendega hakkama saamine ja neist välja tulemine aga küll. VMT Betooni 35-aastane teekond pole olnud sirge kasvulugu, vaid pigem näide sellest, kuidas õigel ajal tehtud otsused on aidanud püsima jääda ning kõige kiuste on edasi mindud ka siis, kui hoog on hetkeks raugenud.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele