• 08.05.25, 08:09

Eesti üks rikkamaid naisi rajab Rakvere linna piirile ärirajooni

Rakvere vallavolikogu algatas detailplaneeringu koostamise, mille tegevuste elluviimise korral kerkib Rakvere valla ja linna piirile suur ärirajoon, mille arendajaks on Eesti üks rikkamaid naisi.
Tulevases ärirajoonis laiutab praegu veel võsa.
  • Tulevases ärirajoonis laiutab praegu veel võsa.
  • Foto: Rahel Lepp
Tulevase ärirajooni asukohaks on maalahmakas endise Magaziini ja kardikeskuse kõrval, Lepna tee suunas. 15,2 hektari suuruse detailplaneeringu ala hõlmab kahte katastriüksust – Pajulille ja Oja, mis jagatakse 21 krundiks: neist 18 äri- ja/või tootmismaa sihtotstarbega, 1 transpordimaa ja 1 maatulundusmaa sihtotstarbega. Viimane “reserveeritakse” käpalistele ja sinna ehitisi ei planeerita, kirjutasid Lääne-Virumaa Uudised.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.03.26, 17:14
Kuressaare padelihallis summutab heli Ruukki akustiline lahendus
Kuressaarde rajatud kaasaegse padelihalli projekteerimisel pöörati erilist tähelepanu ruumi akustikale, et vältida suurtele spordiruumidele omast kaja ja müra. Lahenduseks valiti Ruukki perforeeritud akustiline kandev katuslae profiil Acub, millesse on heli neeldumine juba sisse integreeritud. Praktika näitab, et läbimõeldud akustika parandab oluliselt nii kasutusmugavust kui ka hoone üldist kvaliteeti.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele