Eelmise aasta kevadel avatud vooru puhul on näha, et alates hilissuvest on huvi toetuse vastu olnud pidevas languses, seega oodatud on veel kiiresti uued taotlused 1. märtsini.
Väikeelamu renoveerimise vastu on huvi langenud
  • Foto: Erik Prozes
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus (EIS) võtab väikeelamute rekonstrueerimistoetuse taotlusi vastu 1. märtsini. Taotlusvoor lõppeb, sest Euroopa Taaste- ja Vastupidavusrahastu vahendite kasutusperiood hakkab läbi saama.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 11:24
Bauroc plaanib viia materjalide tootmise jalajälje negatiivseks
Eesti perefirma Bauroc, mis on Põhja-Euroopa suurim poorbetoontoodete valmistaja, tuli eelmisel aastal välja uue tooteperega, mille süsiniku jalajälg on raudbetoonpaneelist 10 korda väiksem, kuid ettevõttel on veelgi ambitsioonikam plaan jõuda CO2-neutraalsete või lausa negatiivse jalajäljega materjalide tootmiseni.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele