„Kõik Euroopa terasetehased on sulgemisohus, kui midagi ei tehta Euroopa terasetööstuse kaitseks,“ hoiatas Euroopa ühe suurima terasetootja ArcelorMittal France’i juhatuse esimees Alain Le Grix de la Salle.
Euroopa ühe suurima terasetootja hinnangul on ohus kogu Euroopa terasetootmine. Pildil teraserullid Saksamaa tehases.
  • Euroopa ühe suurima terasetootja hinnangul on ohus kogu Euroopa terasetootmine. Pildil teraserullid Saksamaa tehases.
  • Foto: Worldsteel
„Terasetööstus Euroopas on kriisis. Ma ei saa praegu anda vähimatki lubadust. Kõik tehased, sellisena nagu nad praegu on, on Euroopas ohus, sealhulgas Prantsusmaal,“ ütles ettevõtte juht Prantsusmaa parlamendi majanduskomisjonis vastuseks küsimusele, kas ta saab lubada, et ühtegi ArcelorMittali tehast 2025. aastal Prantsusmaal ei suleta.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.07.26, 12:47
Miljonitesse ulatuv risk: miks ujula katus vajab tavapärasest teistsugust lähenemist
Eestis rajatakse ja planeeritakse järjest uusi veekeskusi. Ometi projekteeritakse ka täna lahendusi, mille nõrgad kohad on varasemates ujulates juba välja tulnud.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele