• 22.01.25, 12:13

NOBE ehitab Rae valda uued ärihooned

Rae vallas algas väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele mõeldud kaasaegsete keskkonnasõbralike lao- ja tootmispindadega äripiirkonna ( stock office ) müük. Koplipere tee 5 arenduse maht on 5400 m², investeering 7 miljonit eurot ja projekt valmib käesoleva aasta sügisel.
NOBE ehitab Rae valda uued ärihooned
Tallinna ringtee lähedal asuv hoone jaguneb 12 laoruumiks, mille suurused jäävad 300–1000 m² vahemikku. “Tänu hoone kuuemeetrisele kõrgusele on ruume võimalik kasutada väga mitmekülgselt – nii ladustamiseks, tootmiseks või hoopis müügiesindusena. Pinna ostmisega kaasneb ka võimalus kohandada see vastavalt omaniku spetsiifilistele vajadustele ja eelistustele,” kirjeldas projekti arendaja, Millerhawk OÜ omanik ja juhatuse liige Marko Kull, lisades, et kõik laoruumid on varustatud ka kontoripindadega.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.02.26, 11:21
Arendaja leidis finantspartneri, kellega on jõudnud neljanda projektini
Kinnisvaraarendaja Peeter Raag on Omega Laenuga koostööd teinud viis aastat ja ütleb, et usaldusväärse finantspartneri tugi on renoveerimisprojektide juures hindamatu, sest üllatusi tuleb alati ette.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele