IT- ja telekomiettevõtte Telia tõkestas kolmandas kvartalis üle 641 miljoni Telia äriklientidele suunatud küberohu. Kõige rohkem, 27% sagenesid küberrünnakud kinnisvaraga seotud ettevõtete pihta, näitas Telia Turvaneti raport.
Illustreeriv häkker.
  • Illustreeriv häkker.
  • Foto: Erik Prozes
Telia III kvartali Turvaneti raport näitab, et Eesti firmasid tabab igakuiselt rohkem kui 10 000 rünnakukatset või ohtlikku sündmust. September tõi kaasa märkimisväärse tõusu ohtude tõkestamiste statistikas.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.07.26, 17:01
Rasketehnika turul loeb üha vähem ostuhind ja üha rohkem partneri võimekus
Eesti ehitusturgu on viimastel aastatel erinevad sündmused korralikult raputanud ning muutnud ka ettevõtete investeerimiskäitumist. Kui varem vaadati masinaparki uuendades eelkõige masina kvaliteeti ja tehnilisi omadusi, siis täna arvestatakse palju enamate näitajatega. Üha rohkem eelistatakse kasutatud tehnikat või rentimist ning ostuotsuse puhul muutub määravaks hoopis see, kas partner suudab masina rikke korral kiiresti uuesti tööle aidata.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele